Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San.

Ad Soyad
Gökhan Çaka

Web
www.pergelmetal.com

Email
info@pergelmetal.com

Telefon
2163040066 |

Adres
Mescit Mah. Adnan Kahveci Cd. No:1 Orhanlı

Geri Dön

Görüntüleme : 37889

Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tuzla Orhanlı da 150 m2'lik bir üretim alanında faaliyete başlamış ve başlangıçta endüstriyel tartım sistemleri, telekominikasyon, savunma sanayi gibi çeşitli alanlarda faaliyette bulunan firmaların mekanik şekillendirme konusunda ihtiyaçlarını gidermeyi başarmıştır.
 
 Bu başarının ardından müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile üretim ekipmanlarını arttırarak 600 m2'lik bir alanda hizmetlerine devam etmeye başlamıştır.
 
 kısa sürede göstermiş olduğu azim ve gayret ile sektörün önde gelen firmalarının onaylı tedarikçisi olarak kendini göstermiştir. Genç ve tecrübeli kadrosu ile metal şekillendirme ve giydirme konusunda öncelikli hedefi kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürün çıkarmak adına ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmeyecektir. 
 
Ekip olarak tüm müşterilerine kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bu düşünceler firmamızın kısa sürede güvenilir ve beklentileri karşılama konusunda müşterine güven aşılamıştır.
 
 
 
VİZYONUMUZ
 
Müşteri ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini zamanın ve teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile çözüme kavuşturmak, sektör standartlarının üzerinde hizmet ve ürün sunmak.
 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Müşterileri ve tedarikçilerine tüm çalışanları ile doğruluk, dürüstlük, samimiyet, hak ve hukuk değerlerine bağlı kalarak davranmak. Ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmak, kendisinden beklenenleri karşılayacak köklü bir şirket olmak.
 
Kaliteli ürünü kaliteli insan yapar anlayışı ile müşterilerimize her türlü çözümler sunmaktayız.
 

Pergel Metal

referans

Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San.

GSM :
WEB :   'www.pergelmetal.com'
Mail : info@pergelmetal.com
 ''

İletişim

  • Telefon:
  • Gsm :05335624671
  • Email:
  • Web: kemalpasadernegi.com

Adres :

  • Zümrütevler Mah Nil Cad Canan sok no 139
  • İstanbul - Maltepe

Hakkımızda

Sitemizden yeni güncel gelişmeleri takib etmek ve bizi takip etmek için mail adresinizi kaydedebilirsiniz.

İletişim